Malatya Ateşoğlu Koltuk Yıkama | 422 324 4325

Malatya Ateşoğlu Koltuk Yıkama | 422 324 4325

Malatya Ateşoğlu Koltuk Yıkama | 422 324 4325

Ankara Koltuk Yıkama

Koltuklarımız, bizler için üzerinde bolca vakit geçirdiğimiz ve eve geldiğimizde kendimizi atarak rahatladığımız yerlerdir. Evin belki de en çok kullandığınız eşyası koltuklardır. Bu sebepten dolayı da bakteri birikmeye en müsait alanlar da olabilir.

Küçük çocuklarımızın bile mutlaka üzerinde oynadığı ve bolca vakit geçirdiğimiz alanlar, bakteri barındırdığında hem çocuklarımızın sağlığından hem de kendi sağlığımızdan endişe ederiz. Bu yüzden koltuklarımızın bakteri barındırmadığından emin olmak için bir bez yardımı ile bolca sileriz. Fakat koltuklarınızın görünen kısmı haricinde derinlemesine özel bir temizlik yapılmadığından bakteri oluşumları oluşmaya devam etmektedirler.

Bizlerde bakterileri yok etme amaçlı ve sizlere daha sağlıklı yaşam alanı sunmak adına derinlemesine koltuk temizliği yapmaktayız. Aynı zamanda yiyecek lekeleri gibi birçok farklı lekeyi de içermekte olan koltuklarımızın, hem lekelerinden arınmasını hem de bakterilerden kurtulmasını sağlıyoruz.

Sizlerin bu isteğini ise kendimize görev edinerek Malatya Koltuk Yıkama firmamız hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Dilerseniz evde olduğu yerde koltuklarını yıkayarak hem bakterilerinden hem de lekelerinden arındırıyoruz.

Gözlerinizin önünde yaptığımız çalışmalar sonucunda gönül rahatlığı ile artık koltuklarınıza oturabilirsiniz. İçerisinde bakteri barındırmayan koltuklarınız sayesinde hem sağlığınızdan hem de keyfinizden olmayacaksınız.

Evde tadilat olan ya da duvarlara boya yapılacağını söyleyen ve isteyen müşterilerimiz içinse koltukları fabrikalarımıza alarak da orada temizlik işlemleri yapıyoruz. Bu sayede hem sizlerin işlerine engel olmuyor hem de istediğiniz tertemiz koltukları sizlere teslim ediyoruz.

Müşterilerimizin isteklerini özenle dinleyerek yaptığımız bu çalışma sonucunda bizden mutlaka memnun kalacaksınız. Koltuklarınızı ilk aldığınız kadar yeni ve ferah olarak sizlere teslim edeceğiz. Üzerinde herhangi bir leke dahi olmayacağını garanti edebiliriz.

Koltukları yıkamak için kullandığımız özel olan malzemeler sonucunda hem koltukların üzerinde görünen lekeler hem de içerisinde yer almakta olan bakteriler gidecek.

Sizlere verdiğimiz bu hizmet ise bir telefon kadar uzağınızda. Bizlerle irtibata geçerek isteklerinizi ilettiğinizde mutlaka sizlere geri dönüş sağlıyor ve hayal ettiğiniz tertemiz, ferah koltuklarınızı sizlere teslim ediyoruz.

Evde koltuk silme işlemleri sırasında kullandığınız bir takım malzemeler yüzünden de koltuklarınızın yıpranmasını daha da hızlandırmış olabilirsiniz. Bu yüzden evde kullandığınız malzemelerin aksine bizler tamamen koltuklarınızın istediği ve ihtiyacı olan temizlik malzemelerini kullanarak koltuklarınızın yıpranmamasını da sağlıyoruz.

Koltuklarınızın ilk aldığınızdaki gibi yepyeni olmasını vaat ediyoruz.

Ayrıca üzerindeki kumaşın asla zarar görmemesini ve sizlere daha uzun kullanım fırsatları sunuyoruz. Koltuk kumaşlarınızın farklı olması sizi korkutmasın. Bizler sizlerin sağlığı için en temiz ve en kaliteli malzemelerimizi kullanarak, hem sizlerin sağlığını koruyor hem de yaşam alanınızın ferah olmasını sağlıyoruz.

Teslim ettiğimiz koltukları ise gönül rahatlığı ile kullanımınıza sunuyoruz.

İşlerinde profesyonel personellerimiz sayesinde koltuklarınız hiçbir şekilde zarar görmeden bakterilerinden arınmış olacak.

Yalnızca evlerde de değil restoran, kafe, otel ve eğlence kulübü gibi birçok insanın bulunduğu yerlere de hizmetlerimiz bulunmaktadır. Dilediğiniz zaman bizleri arayarak koltuklarınızın temizlenmesini arzu edebilirsiniz. İşlerinde profesyonel olan personellerimiz sizlere en temiz ve en kaliteli hizmetlerini sunacaktır.

Koltuklarınıza uyguladığımız özel temizlik malzemelerimiz ve koltuklara has temizlik makinelerimiz sayesinde koltuklarınızda herhangi bir yıpranma ve renk tonu farkı bile göremeyeceksiniz.

Yüksek devirli sanayi tipi vakum makineleriyle koltuklarınızı derinlemesine temizlemekte ve özel koltuk kurutma makinelerimiz sayesinde de yerinde koltuklarınızı kurutarak anında kullanımınıza sunmaktayız.

Hem hijyen hem de ferahlık açısından oldukça memnun kalacağınız bu yöntemimizde koltuklarınız hem hiçbir şekilde zarar görmemiş olacak hem de gönül rahatlığı ile koltuklarınızın üzerinde vakit geçirebileceksiniz. İstediğiniz zaman bizlere ulaşarak koltuklarınızı sizlerde yıkatabilir ve daha sağlıklı bir yaşam alanına kavuşabilirsiniz.

Malatya Yerinde Koltuk Yıkama

Yaşam alanlarının tamamında kullanılan koltukların zamanla kirlenerek döşemelik kumaşlarına işleyen toz ve kir nedeniyle kötü bir görünüm kazanması, koltukların derinlemesine ve etkili bir biçimde temizlenmesini zorunluluk haline dönüştürür. Sürekli temas edilen ve bu nedenle de kirlenen koltuk kumaşları zamanla bakteri, mantar ve virüs gibi hastalık habercisi mikroorganizmaların da yaşam alanı haline dönüşür. Mikrop yuvası koltuklar nedeniyle sağlıksız bir çevrede yaşanmaması için koltukların düzenli olarak temizlenmesi gerekse de, koltuk yıkamanın zahmetli ve doğru yapılmadığında koltuk yüzeyine zarar verebilen bir iş olması bu konuda profesyonel yardım alınmasına neden olur. Malatya yerinde koltuk yıkama hizmetleriyle her türlü ihtiyaca profesyonel çözümler sunan firmamız, uzman temizlik ekipleriyle ev ve işyerlerinizdeki koltuklarınızı göz açıp kapayınca kadar kısa bir süre içinde temizlemektedir.

Yerinde koltuk yıkama hizmetlerimizin tamamında yüksek kalitede özel temizlik ürünleri kullandığımızda, narin döşemelik kumaşlı koltukların dahi hiçbir zarar görmeden derinlemesine temizlenmesini sağlamaktayız. Koltukların marketlerde satılan temizlik ürünleri ve basit bezlerle temizlenmesi mümkün olmadığı gibi, koltuk kumaşının bu tür yanlış uygulamalardan zarar görmesi de mümkündür. Bezle yapılan bireysel temizlik denemeleri koltuğun döşemelik kumaşındaki toz ve kirin daha da derinlere işlemesine ve sonraki temizlik işlemlerinde koltuğun temizlenmesini daha da zorlu bir uğraş haline getirebilmektedir. Sanayi tipi yüksek devirli makinelerle yürüttüğümüz Malatya yerinde koltuk yıkama hizmetlerimiz, koltukların döşemelik kumaşlarının derinliklerinde toz, akar, kir ve lekelerin dahi temizlenmesini sağlamaktadır.

Firmamızın sunduğu memnuniyet garantili yerinde halı yıkama hizmetleri, koltuk temizliği konusunda deneyim sahibi ve uygulamada kullanılan teknik ekipman konusunda bilgili uzmanlar tarafından yürütülmektedir. Farklı koltuk tiplerine farklı temizlik ürünleri, leke çıkarıcılar ve ekipmanlar kullanarak müdahale eden ekiplerimiz, koltuk kumaşının deforme olmadan ve renkleri solmadan temizlenmesini sağlar. Firmamızın sunduğu yerinde koltuk yıkama hizmetleri sayesinde çok kısa bir süre zarfında koltuklarınızın ilk günkü şıklığına kavuşmasını sağlayabilir, zahmete girmeden firmamızın uzmanlığından faydalanmanın keyfini sürebilirsiniz. Firmamız bireysel ve kurumsal müşterilerine aynı profesyonellikle hizmet sunmakta, tüm müşterilerinin bütçe dostu makul fiyatlarından yararlanmasını sağlamaktadır.

Ateşoğlu Koltuk Yıkama

Kanepe, çekyat, oturma grubu ve koltuk gibi her evin ve işyerinin temel ihtiyacı olan eşyaların zamanla yüzeylerinden biriken kir oldukça kötü bir görünümüne sebep olur. İnatçı lekelerin de oluşmasıyla birlikte sunduğu şıklıktan ciddi manada ödün veren ve ticari mekanların kalitesini de düşüren koltukların etkin bir şekilde temizlenmesi gerekir. Her temizlik ürünü ile koltukların istendiği şekilde temizlenmesi mümkün olmamakta, yapılan yanlışlar döşemelik kumaşların yırtılmasına ve koltuğun kullanım dışı kalmasına sebep olabilmektedir. Ateşoğlu koltuk yıkama hizmetlerinde birçok farklı temizlik ürünü ve teknik ekipman ile koltuk tipine, leke türüne ve döşemelik kumaş dokusuna göre farklı çözümler sunan firmamız, ev ve işyerinizde kullandığınız koltukların ilk alındığında sahip olduğu görüntüye kavuşmasını sağlamaktadır. Firmamız Ateşoğlu koltuk yıkama çözümlerini ekonomik fiyatlarla sunduğundan tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimiz bütçesini zorlamadan profesyonel temizlik çözümlerimizden yararlanabilmektedir.

Anti-bakteriyel özel temizlik ürünleri kullanılarak gerçekleştirilen koltuk temizlik işlemleri koltukların ilk günkü görünümünü kazanarak mekan dekorasyonuna pozitif katkı sağlamasının yanı sıra hijyenik bir kullanım yüzeyi haline gelmesini de sağlamaktadır. Özel olarak koltuk yıkamanın etkin, döşemelik kumaşa zarar vermeyen ve hızlı şekilde yapılmasını sağlamak için geliştirilen bu anti bakteriyel köpüklü şampuanlar, leke çıkarıcı koltuk yıkama ürünleriyle de birlikte kullanılabilir. Koltuğun döşemelik kumaşına leke bırakan bir sıvı dökülmesi ve “yanlış müdahaleler ile lekenin daha da derine işlemesine” yardımcı olunmaması halinde, uygulanan özel köpüklü şampuanlara leke çıkarıcı ürünler karıştırılarak sorunun yüksek ihtimalle üstesinden gelinmektedir.

Birçok insan koltuklarının lekelerinden kurtulmak için koltuk yıkama hizmeti alsa da, öncesinde defalarca yanlış temizlik ürünleri ile yaptığı ya da daha doğrusu “yapmaya çalıştığı” temizlik işlemlerinin kurbanı olur. Leke oluştuktan sonra genel ev temizliğinde kullanılan ürünlerle temizlik yapılmaya çalışılmaması ve doğrudan firmamızın aranması halinde koltukların döşemelik kumaşındaki lekelerin çıkma ihtimali çok daha fazla olmaktadır. Genel ev temizliğinde kullanılan ürünler koltuk yüzeylerinde renk solmalarına, lekelerin çıkarılamaz hale gelmesine ve hatta yırtılmalara dahi sebep olabilir. Bu nedenle en doğrusunu yaparak Malatya Koltuk Yıkama haber vermeniz, sorundan uzman hizmetlerimiz ile kurtulmanızı sağlayacaktır.

Buharlı Koltuk Yıkama Malatya

Buharlı koltuk yıkama firmasında olarak bir ilke imza atıyoruz. Son teknoloji yıkama sistemleriyle siz değerli müşterilerinin hizmetinde.

Buharlı koltuk yıkama firması sizin ve sevdiklerinizin sağlığı açısından bir ilk olarak buharlı koltuk yıkama hizmetine girmiştir.

Deterjana alerjisi olan veya deterjanların lekeleri çıkarmadığını düşündüğünüz anlarda Buharlı koltuk yıkama olarak hizmetinizde.

Buharlı koltuk yıkama da hiç bir kimyasal kullanmadan sadece buharla yıkama yapılır Şampuanların çıkaramadığı yoğun lekelere derinlemesine nüfus eder ve zor, inatçı lekelerle daha kolay başa çıkar.

Buharlı Koltuk Yıkamanın diğer yıkama işlemlerinden farklarını sıralamak gerekir ise;

  • 180 derecede buhar püskürtülerek bütün mikropların öldürülmesi,
  • 40 derece sıcak su ile yıkanan koltuklarınız leke ve kirlerinden arınarak ilk günkü halini alması,
  • Diğer yıkama işlemlerine göre koltuklarınızın daha kısa sürede kuruması,
  • Kullanılan şampuan ve deterjanların antibakteriyel özellikte olmasıdır.

 

Sağlığınız için Ateşoğlu Koltuk Yıkama firmasının yenilikçi Buharlı Koltuk Yıkama teknolojisini tercih edin.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Yaptığımız işlemlerde koltuğunuz  temizlenmediği takdirde ücret almıyoruz. Makinamızın güçlü ve yeni nesil olmasından kış aylarında 24 saat, yaz aylarında ise 4 ile 8 saat arasında kuruma garantisi veriyoruz. 

Yerinde hizmet aldığınız zaman makinamızın ağırlığından dolayı apartmanınızın asansörlü olması gerekmektedir yada en fazla 2. kat olmalıdır. 

Ateşoğlu Koltuk Yıkama İçerik Yönetimi

Hemen Ara